#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Головні новини
Здоров'я
За кордоном

Масштабний карантин: у Китаї ізольовано 13 міст

24.01.2020 Надiя Проценко 0

Новий смертельний коронавірус, який вперше зафіксували у Китаї у м. Ухань провінції Хубей, стрімко розповсюджується світом: від Таїланду та Південної Кореї до США. Станом на 23 січня від нього померли 26 осіб, більше 800 інфіковані. У зв’язку з цим 24 січня у центральному Китаї, де відбулася більшість підтверджених випадків, транспортні зв’язки були закриті щонайменше у 13 містах провінції Хубей. Поїзди та рейси з Ухань – найбільшого міста провінції Хубей із населенням 11 мільйонів – призупинено.

Масштабний карантин: у Китаї ізольовано 13 міст

Таким чином Китай прагне стримувати спалах смертельного вірусу, який Всесвітня організація охорони здоров’я спочатку назвала внутрішньою ситуацією у галузі охорони здоров’я. Однак після дводенних переговорів ВООЗ все ж оголосила спалах надзвичайною ситуацією в Китаї, але не проблемою міжнародного масштабу.

«Немає жодних доказів передачі людини від людини за межами Китаю», – заявив на прес-конференції у четвер, 23 січня, генеральний директор ВООЗ доктор Тедрос Адханом Гебрейесус.

«На даний момент ВООЗ не рекомендує ширших обмежень на подорожі чи торгівлю», – сказав Тедрос. Китай намагався стримувати поширення вірусу, застосовуючи масштабний карантин навколо епіцентру спалаху, навіть коли мільйони людей готуються подорожувати на китайський Новий рік за місячним календарем. Під час відпусток очікується близько 450 мільйонів поїздок.

У Пекіні місцеве бюро культури і туризму оголосило, що всі масштабні новорічні гуляння будуть скасовані з огляду на спалах.

Нагадаємо, новий коронавірус, що отримав назву 2019-nCoV, вперше був виявлений на ринку морепродуктів у м. Ухань минулого місяця.

За матеріалами Time.