Новини
Баришівка та Березань
Кримінальні новини

Майора поліції Антона Павленка провели в останню путь

08.05.2019 Оксана Кириленко 0

8 травня відбулось поховання заступника начальника Баришівського відділення поліції Антона Сергійовича Павленка, якого в ніч на 5 травня було вбито у Баришівці.

Траурна церемонія зібрала сотні людей. З загиблим правоохоронцем прощались батьки, дружина, рідні, друзі, керівництво поліції Київщини, підрозділи поліції столичної області, його службовий колектив, бойові побратими і небайдужі містяни.

У свій час Антон Сергійович після закінчення Луганського державного університету внутрішніх справ розпочав службу в Баришiвській міліції. Де працював тривалий час.

Приймав безпосередню участь в проведенні антитерористичної операції на Сході України у складі зведеного загону працівників Головного управління. 

У листопаді 2015 року був призначений на посаду заступника начальника Баришівського відділення поліції.

У своїй скорботній промові очільник поліції Київщини Дмитро Ценов висловив глибокі та щирі співчуття всім рідним та близьким, усім, хто знав за життя Антона Сергійовича. Він залишиться назавжди яскравим прикладом  самовідданої любові до обраної справи, професії правоохоронця, - зазначив керівник обласної поліції.

Відділ комунікації поліції в Київській області