Новини
Ірпінь
Суспільство
Київщина-суспільство
Київ

Майновий бум у родині нардепа Олександра Горобця

08.09.2021 Созанська Ірина 0

Після зв'язків нардепа, Олександра Горобця з бізнесменом Ільєю Павлюком в родині народного депутата України відбувся майновий бум.

Олександра Горобця, нардепа і члена політичної партії "Слуга народу" звинуватили в ходіннях до бізнесмена Ільї Павлюка, перед важливими голосуваннями, якого неодноразово помічали біля його офісу. Після візитів до нього "слуги" голосували в інтересах Ахметова.
І після цих візитів у родини нардепа Горобця стався майновий бум. Його матір купила Гелендваген вартістю близько 3.5 млн грн, а його 22-річна донька стала власницею одразу кількох земельних ділянок під Києвом вартістю близько 34 тис дол. За попередньою декларацією Горобець зазначав, що має Тойоту, користується БМВ і Ленд Ровером, записаними на батьків.

https://www.youtube.com/embed/cuUBlU8RrIo
Фото з facebook

ДОСЬЄГоробець Олександр Сергійович, народний депутат України, пройшов до Ради за списками “Слуги народу”, голова підкомітету з питань сталого розвитку, стратегії та інвестицій Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. 

Дата та місце народження і проживання

15 лютого 1978, м. Біла Церква, проживає м. Київ

Освіта і спеціальність

Вища. Підприємець-політик Київський національний економічний університет Національна академія державного управління при Президентові України.

Сімейний стан

Розлучений з дружиною

Політична діяльність, карєра

У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №95 (Київська область) як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Був помічником депутата Верховної Ради 6 скликання Юрія Бута на платній основі та депутата Верховної Ради 5 скликання Євгенія Суслова на громадських засадах. Заступник генерального директора ТОВ “Сфера житлобуд”. Засновник МП “Перукар”. Волонтер БФ “Мистецька ініціатива”. Був заступником директора ДП “Укрспирт”. Офіційно звертався до Генпрокуратури та Державного бюро розслідування щодо бездіяльності правоохоронців при притягненні до відповідальності місцевих посадовців, зокрема й пов’язаних з Ірпенем. По справі щодо 15 га лісу між вул. Університетська та Соборна, яку намагалися забудувати, незаконно змінивши форму власності і цільове призначення ділянки лісу.

Майно

За попередньою декларацією Горобець зазначав, що має Тойоту, користується БМВ і Ленд Ровером, записаними на батьків. Земельні ділянки 10969 м2, дві квартири. Готівкові кошти 120000 USD.

Скандали

Горобець перед голосуванням за державний бюджет відвідував офіс бізнесмена Іллі Павлюка, якого вважають куратором однієї з депутатських груп в парламенті. За часів президентства Віктора Януковича його називали «королем західної контрабанди». Народний депутат України Олександр Горобець подав до суду на провладний ірпінський телеканал ITV за створення сюжету, який відверто псує репутацію народного обранця.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що нардеп Олександр Горобець судиться із телеканалом ITV через публікацію неправдивої інформації.

Також ми інформували, що народний депутат України Олександр Горобець прозвітував про свою діяльність перед жителями 95-го виборчого округу.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.