Новини
Україна
Здоров'я

Ляшко: коли чекати нову хвилю коронавірусу в Україні (ВІДЕО)

01.12.2021
Нову хвилю коронавірусу в Україні слід чекати вже наприкінці січня.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко прогнозує, що нова хвиля може прийти до України вже наприкінці січня, якщо не втрутяться нові мутації і цього не станеться ще раніше.

Про це в інтерв’ю BBC заявив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

За його словами, хоч і важко зараз щось передбачати. Проте є всі фактори, що кількість хворих на COVID-19 зросте у кінці січня.

«Нову хвилю можна очікувати на кінець січня-лютий-березень. Якщо ніякі інші мутації не призведуть до іншого. У якомусь цьому часовому проміжку буде значний підйом захворюваності», - повідомляє міністр.

Проте сподівається, що смертей під час четвертої хвилі буде менше, якщо українці масово підуть вакцинуватися. Та нагадує, що вакцинація запобігає в першу чергу тяжкому перебігу та потраплянню в реанімацію.

«Якби у нас були всі вакциновані, повірте, з тим відсотком вакцинованих, які потрапляють в лікарні, наша система охорони здоров'я спокійно впоралась би», - зазначає Віктор Ляшко.


Нагадаємо, за листопад в Україні зроблено майже 7,1 млн щеплень.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.