Новини
Україна
Новини Київської області
Анонси
Суспільство
Культура
Україна-суспільство
Позитивні історії

Літературно-мистецька резиденція Спільно-ART подовжила конкурс на участь


Ромська програма Міжнародного фонду “Відродження”до 20 березня 2019 року подовжила конкурс для митців та літераторів на участь у літературно-мистецькій резиденції “СпільноART”, яка відбуватиметься на початку квітня 2019 року в Карпатах. Мета резиденції: створити простір для спільного творчого процесу письменників і митців українського й ромського походження, а також з інших етнічних громад, для вільної саморефлексії та самопрезентації, здобуття нових знань і навичок, навчаючись у професіоналів своєї справи тощо.   У результаті очікується, що резиденти створять інноваційний якісний літературний і мистецький продукт -ілюстровану антологію малої прози - який розкриє різні аспекти ідентичності та співжиття української і ромської громад. Тому, якщо ви:
  • активна, комунікабельна людина, що відкрита до міжкультурного діалогу і нових знань;
  • маєте досвід написання художнього прозового тексту або досвід роботи у різних техніках живопису й графіки;
  • цікавитеся історією, культурою, традиціями ромського народу,

Запрошуємо вас до участі у конкурсі та, зрештою, самій резиденції!

Як учасник резиденції, ви протягом одного тижня спільно з відомими професійними письменниками, літературознавцями, художниками та журналістами-репортажистами матимете змогу:
  • взяти участь у творчому процесі, орієнтованому на кожного з учасників резиденції;
  • отримати натхнення й мотивацію до творчих пошуків, відвідавши арт-простори, хаби, музеї та ін.;
  • отримати нові навички з написання художньої прози, різних технік живопису та графіки;
  • отримати нові знання про формуванням взаємотолерантного середовища у громадах, а також про історію та сучасність ромської громади в України;
  • через власну творчість прийти до розуміння свого місця і ролі у власній громаді та ширшому українському суспільстві.
Для участі у конкурсі потрібно: 1. Заповнити анкету за посиланням 2.
  • Для тих, хто має на меті писати прозу - Написати есе (нарис) на тему "Мій досвід зустрічі з іншим" обсягом до 5000 знаків з пробілами (1,5 сторінки) і надіслати його на e-mail spilnoart.residence@gmail.com, зазначивши у темі листа: Конкурс “СпільноART” - проза.
  • Для тих, хто має на меті займатися ілюстрацією - Надіслати 2 (два) ескізи/плакати/малюнки/графіки на e-mail spilnoart.residence@gmail.com, зазначивши у темі листа: Конкурс “СпільноART” - арт.
Останній день подачі заявок - 20 березня 2019. Дата оголошення результатів - 2 квітня 2019. Додаткові питання та коментарі з приводу участі у конкурсі адресуйте: -        Радославі Чекмишевій, менеджерці Ініціатив у сфері культури Міжнародного фонду “Відродження”, chekmysheva@irf.ua Facebook-сторінка резиденції