Новини
Київщина
Бориспіль
Спорт

Легкоатлети різного віку пробіглися Борисполем

06.05.2019 Оксана Кириленко 0

Вже не перший рік на початку травня спортсмени із усієї Київщини їдуть до Борисполя, щоб взяти участь у
відкритому легкоатлетичному пробігу «Бориспільська десятка».

Цього року на спортсменів чекали дистанції 400, 500, 1000, 5 000 та 10 000 метрів. Близько 200 легкоатлетів
різних вікових категоріях боролися за місця на п’єдесталі, та перемогу здобули лише 45 осіб, які й отримали грамоти, медалі та цінні подарунки від місцевої влади та обласного Управління фізимчної культури і спорту.  Але жоден бігун не пішов додому із пустими руками. На згадку про участь у пробігу втомлені, але щасливі спортсмени отримали пам’ятні медалі.

Одразу дві медалі – золоту й бронзову – виграв 72-річний киянин Микола Плюйко: «А мене друзі покликали, я й приїхав. Минулого року не знав про таку цікаву ініціативу, так би теж брав участь. Організація на дуже пристойному рівні, я та інші спортсмени задоволені. Єдиний недолік – дистанції закороткі. Я стараюсь брати участь в різних змаганнях на аматорському рівні, намагаюся підтримувати здоровий спосіб життя. Чи все життя я займався бігом? Ні, звичайно, лише… останні 50 років. А якщо серйозно, для того, щоб мати  міцне тіло й дух, треба відмовитися від цукру –лише мед вживати, від солі та того смачної скоринки смаженого м’яса. І весь час бути в русі, постійно робити кількахвилинну перерву протягом дня, виконуючи ту руханку, якої колись на розминці вчив у школі фізрук». Розповідають в Управлінні фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації.

Змагання завершилися церемонією нагородження, яку провели Сергій Тимофєєв та Анатолій Федорчук у відвідних вікових категоріях на дистанціях 400, 500, 1000, 5 000 та 10 000 м.

За інформацією КОДА