Легкоатлети різного віку пробіглися Борисполем
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/59774322_1212981902191899_5709553481182871552_n.jpg)
Вже не перший рік на початку травня спортсмени із усієї Київщини їдуть до Борисполя, щоб взяти участь у
відкритому легкоатлетичному пробігу «Бориспільська десятка».
Цього року на спортсменів чекали дистанції 400, 500, 1000, 5 000 та 10 000 метрів. Близько 200 легкоатлетів
різних вікових категоріях боролися за місця на п’єдесталі, та перемогу здобули лише 45 осіб, які й отримали грамоти, медалі та цінні подарунки від місцевої влади та обласного Управління фізимчної культури і спорту. Але жоден бігун не пішов додому із пустими руками. На згадку про участь у пробігу втомлені, але щасливі спортсмени отримали пам’ятні медалі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/59410065_1212980452192044_5817133413991186432_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/59508763_1212980425525380_3402352549339070464_n.jpg)
Одразу дві медалі – золоту й бронзову – виграв 72-річний киянин Микола Плюйко: «А мене друзі покликали, я й приїхав. Минулого року не знав про таку цікаву ініціативу, так би теж брав участь. Організація на дуже пристойному рівні, я та інші спортсмени задоволені. Єдиний недолік – дистанції закороткі. Я стараюсь брати участь в різних змаганнях на аматорському рівні, намагаюся підтримувати здоровий спосіб життя. Чи все життя я займався бігом? Ні, звичайно, лише… останні 50 років. А якщо серйозно, для того, щоб мати міцне тіло й дух, треба відмовитися від цукру –лише мед вживати, від солі та того смачної скоринки смаженого м’яса. І весь час бути в русі, постійно робити кількахвилинну перерву протягом дня, виконуючи ту руханку, якої колись на розминці вчив у школі фізрук». Розповідають в Управлінні фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/59730699_1212982782191811_7920900161843232768_n.jpg)
Змагання завершилися церемонією нагородження, яку провели Сергій Тимофєєв та Анатолій Федорчук у відвідних вікових категоріях на дистанціях 400, 500, 1000, 5 000 та 10 000 м.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/59562691_1212979715525451_8665049708831440896_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/59706290_1212981608858595_1224925548992528384_n.jpg)
За інформацією КОДА