Анонси
Культура
Події
Культурний weekend. Київщина

«Ладомирія» розпочинає навчальний курс з відтворення традиційного українського одягу

16.08.2021 Созанська Ірина 0

З 11 до 22 серпня 2021 року резиденція «Ладомирія» за підтримки Український культурний фонд розпочинає прийом заявок на участь в конкурсному відборі до проходження навчального курсу з відтворення традиційного українського одягу

Фото з facebook.com "Ладомирія"

Етнопарк Ладомирія – місце навчання модельєрів і дизайнерів, котрі зацікавлені використовувати у своїй творчості етнічні мотиви запрошує до участі у відборі в конкурсі:

Увага! Розпочинаємо прийом заявок на практичний навчальний курс з відтворення традиційного українського одягу. Навчання проходитиме в резиденції «Ладомирія» за підтримки Український культурний фонд.

? ДЛЯ КОГО? Для майстрів, дизайнерів та реконструкторів, які цікавляться історією традиційного одягу, створюють вбрання з етнічними мотивами та планують в подальшому розвивати свою діяльність.

? КОЛИ І ДЕ? Семиденне навчання проходитиме у вересні у резиденції «Ладомирія», в м. Радивилів, Рівненської області. Навчання проходитиме в два етапи – дві групи по 13 осіб.

? УМОВИ УЧАСТІ Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Серед надісланих заявок буде обрано 26 учасників, які матимуть змогу БЕЗКОШТОВНО пройти курс з відтворення традиційного одягу. При відборі враховуватиметься досвід майстра та власна мотивація.

? ЩО ЧЕКАЄ НА УЧАСНИКІВ? ✅ лекції з відтворення традиційного одягу ✅ бізнес-лекції з просування власного етно-бренду ✅ майстер-класи та практичні заняття ✅ обмін досвідом та перебування в творчій атмосфері ?❤7 днів насиченого навчання, розвитку, дозвілля!Форма заявки на участь у проекті за посиланням.

Прийом заявок до 22 серпня 2021 року.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що у Макарові відбувся фестиваль-конкурс патріотичної пісні “З Україною в серці”.

Також ми інформували, що з 1 по 30 вересня 2021 року жителів Київщини запрошують до участі у фотоконкурсі для Вікіпедії.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.