Новини
Вишгород
Київщина-суспільство

Київ «поклав око» на землі Вишгорода, та ще й на острів Великий

29.01.2021 Косянчук Інна 0

Столиця хоче зменшити площу Вишгорода, і з цього приводу звернулась до міської ради.

Фото з Фейсбук-сторінки Вишгородської міської ради

У Вишгородській міській раді сьогодні, 29 січня, відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів про зміну меж міста Вишгород, з урахуванням проєкту землеустрою щодо встановлення (змін) меж міста Києва.

Як повідомила Вишгородська міська рада, підставою для проведення громадських слухань стало звернення Департаменту земельних ресурсів КМДА з приводу змін (розширення) меж міста Києва, в тому числі за рахунок зменшення площі міста Вишгорода на 1 076,5190 га.

Конкретно столиця хотіла б отримати такі землі:

- державного комунального об'єднання «Київзеленбуд» - 69,7 га;

- садівницького товариства «Лісова поляна» - 10,9 га;

- шляхово-експлуатаційного управління 622 - 6,5 га;

–Вишгородської міської ради -  894,3584 га (у тому числі о. Великий);

- земель запасу Вишгородської міської ради 95,0606 га.

Фото з Фейсбук-сторінки Вишгородської міської ради

Вишгородська міська рада оприлюднила свою позицію з цього приводу: «Після створення територіальної громади Вишгородської міської ради, до якої входять м. Вишгород, с. Хотянівка, с. Осещина та землі навколо с. Хотянівка та с. Осещина, зміна (зменшення) площі міста Вишгорода вплине на зміну (зменшення) площі громади в цілому. Присутні на слуханнях громадяни висловили свої пропозиції щодо даного питання. Загалом, і жителі громади і керівництво міської ради мають чітке розуміння, що за рахунок земель Вишгородської громади збільшувати територію столиці, як мінімум – несправедливо».

Втім, на опублікованих міською радою світлинах видно, що людей на громадські слухання прийшло небагато. Чи то не цікаве питання, чи то недостатньо було інформації про те, що відбудуться громадські слухання – у відсутніх не запитаєш.

Фото з Фейсбук-сторінки Вишгородської міської ради

Вишгородська міська рада з метою дізнатися думку громади запросила громадські організації та жителів міста надсилати пропозиції й зауваження щодо цього питання.

Пропозиції й зауваження приймаються  до 16 лютого 2021 року за адресою: 07301, м. Вишгород, пл. Шевченка, 1, Вишгородська міська рада. Відскановані копії письмових пропозицій потрібно надсилати на електронну адресу vyshgorod946@gmail.com.

«Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються» , йдеться у повідомленні.

Як повідомляв «Погляд», на сесії Вишгородської міської ради 28 січня бурхливим став розгляд питання «Про реорганізацію комунальної установи Вишгородської міської дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту Вишгородської міської ради».

Також «Погляд» інформував, що «Дивосвіт» передають у підпорядкування Вишгородської громади.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.