Новини
Кримінальні новини
Київ

Киянин в коробках для цукерок намагався переправити контрабанду до Євросоюзу


Замість солодощів чоловік упакував 30 ампул нандролону та 600 пігулок метандієнону.

Фото: pixabay.com

Про це повідомили в Київській обласній прокуратурі.

29-річному мешканцю столиці загрожує 5 років позбавлення волі за контрабанду лікарських засобів до Євросоюзу. Чоловік намагався переправити через кордон 30 ампул нандролону та 600 пігулок метандієнону.

«Для цього він вдався до хитрощів: запакував заборонені медикаменти в упаковки з-під цукерок Rafaello, обмотав червоним папером та подарунковою стрічкою і поклав у пакет, який передав водію рейсового автобусу сполученням Київ - Вроцлав - Прага, повідомивши останньому, що у пакеті солодощі», – повідомляють в прокуратурі.

Проте «хитрому» плану контрабандиста не судилося справдитися: під час проведення огляду у багажному відділенні автобуса митники виявили та вилучили «подарунковий» пакунок.

Але й на цьому справа не закінчилася. У ході обшуку у киянина знайшли ще 150 ампул нандролону та 2400 пігулок метандієнону, які він також планував реалізувати.

Голосіївський районний суд столиці контрабандиста визнав винним та призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Як повідомляв «Погляд», днями столичні митники затримали рекордну партію бурштину. А раніше у Гостомелі митники вилучили прилади до гвинтокрила.

Також нагадаємо, що цьогоріч громадянина Бразилії засудили до десяти років за контрабанду кокаїну.