Культура
Культурний weekend. Київщина

Культурний вересень: у Києві фестиваль Українського відеоблогінгу

07.09.2021 Созанська Ірина 0

Вже 18 вересня у Києві, на сцені Довженко-Центру, пройде перший фестиваль україномовного відеоблогінгу UaTube. На глядачів чекають 3 сцени, десятки подій та півсотні найкращих україномовних відеоблогерів. Все найкраще з україномовного ютубу – в одному місці.

Вже у 18 вересня у Києві, на сцені Довженко-Центру пройде перший фестиваль україномовного відеоблогінгу UaTube

Такий довгоочікуваний фестиваль україномовного відеоблогінгу UaTube вже розпочав розповіді про блогерів - учасників.

Ви можете не знати про "Рандеву" чи про роль у театральній виставі "Чайка Джонатан Лівінгстон", але ім'я Yanina Sokolova ви точно чули.

Сміливі завжди мають щастя, чи не так?

Цей вислів чудово описує її життєвий шлях, який на 40% складається з фемінізму, на 40% з блогерства та на 20% - прямолійності.

Це історія про сильну жінку, яка доводить, що не варто опускати руки, навіть якщо лишаєшся сам-на-сам зі смертельною хворобою. Створення творчих проектів, і разом з ними - середовища, яке готове боротись за свободу, незалежність та зміни.

Відеорозповідь Яніни та багатьох інших ютуб зірок України можна буде почути на фесті.

Вже 18 вересня у Києві, на сцені Довженко-Центру пройде перший фестиваль україномовного відеоблогінгу UaTube
Афіша події

Україномовний ютуб –  вже давно не просто смішні відео. Це навчання, розваги і цінності, які доносять відеоблогери. Це корисний контент, який змагається за увагу з російськими відео і починає їх перемагати. Давайте допоможемо.

Приходьте зустрітися з улюбленими відеоблогерами і долучайтеся до спільноти творців та фанів якісних відео.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.