#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Технології

Криптовалюта Facebook не сподобалася Конгресу США. Її запуск заблокували

20.06.2019 Олена Стець 0

Конгрес США закликав Facebook пригальмувати із запуском Libra, оскільки вирішив усе детально перевірити, зважаючи на тривожне минуле компанії.

Криптовалюта Facebook не сподобалася Конгресу США. Її запуск заблокований

Голова Комітету Палати представників Конгресу США з питань фінансових послуг Максін Вортес заблокувала блокчейн за лічені години після оголошення планів компанії Facebook стосовно криптовалюти Libra та гаманця Calibra. За її словами, Конгрес буде детально перевіряти проект.

«Зважаючи на тривожне минуле компанії, я вимагаю, щоб Facebook погодився накласти мораторій на будь-який рух у напрямку розвитку криптовалюти до тих пір, поки Конгрес і регулятори не будуть мати змогу оцінити ці питання і вжити заходів», - зазначила Вотерс. Мова йде про скандал щодо неправомірного використання особистих даних користувачів Facebook, який призвів до допиту керівників соціальної мережі перед Комітетом.

У свою чергу Facebook зазначив, що з нетерпінням будуть чекати можливості відповісти американським конгресменам на всі запитання стосовно нової криптовалюти.

Сенатор Шеррод Браун, що очолює Комітет Сенату з банківських справ заявив, що Facebook «надто великий і могутній», а тому Конгрес не може дати свій дозвіл на запуск ризикованої криптовалюти через швейцарський банк без належного нагляду.