Кримінальний тандем затримали у Баришівці
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/59927431_391856231410399_2942990498358362112_n.jpg)
Жінка-водій під наркотиками та 19-річний чоловік здійснили пограбуання в місті Березань. Однак вже у смт Баришівка їх затримала патрульна поліція спільно з бійцями батальйону поліції особливого призначення.
Отримавши орієнтування від оперативного чергового про скоєння пограбування у місті Березань, наряд поліції одразу розпочав відповідні розшукові заходи. Вже за кілька хвилин, о 2.30 годині ночі, поліцейські зупинили підозрілий автомобіль «#ВАЗ-2101».
За кермом автівки знаходилась 34-річна місцева жителька, яка перебувала в стані наркотичного сп’яніння. Відносно правопорушниці складено адміністративний протокол за ч.1 ст. 130 КУпАП.
В салоні авто поліцейські виявили паперовий згорток з канабісом, який жінка зберігала для власного вжитку. За фактом зберігання наркотичного засобу відкрито кримінальне провадження за ст. 309 Кримінального кодексу України.
Пасажиром автівки «ВАЗ» виявився 19-річний хлопець, який за прикметами підпадав під орієнтування за скоєння грабежу у м. Березань. Нападника, який зухвало викрав куртку та мобільний #телефон, передано працівникам поліції.
Встановлено, що жінка-водій познайомилась з 19-річним молодиком напередодні і в Березань їздили разом грати в ігрові автомати.