Головні новини
Культура
Світ-суспільство
ПроХОРОШЕ
Позитивні історії
За кордоном

"Країна ззовні"— серія історій про українців, що живуть за кордоном

01.08.2019 Зіневич Наталія 00000

Нова серія історій "Країна ззовні" проєкту Ukraїner про людей, які виїхали за кордон з різних причин, але почали усіляко допомагати Україні. Про те, як вони створювали міждержавні проєкти, діляться досвідом здобутим за кордоном, об’єднуюються в українські товариства та поширюють українську культуру по всьому світу.

Керівник проекту Ukraїner Богдан Логвиненко:

"В останній день липня 2019 відбулась прем'єра першого матеріалу ще однієї серії, яку ми запланували дуже давно. Ця серія має назву "Країна ззовні", вона про українців, що живуть за кордоном, але творять Україну в еміграції, повернулися з екзилу, живуть у міжкордонні і створюють український контекст, докладаються до формування іміджу України.

Ця історія про неймовірну Ярославу Зелінську-Джонсон, яка пройшла довгий шлях до того, аби частково повернутися до України після довгих років еміграції і допомогти нам з інвестиціями, освітою і формуванням майбутнього лідерського покоління".

Нам з Mykola Nosok випала честь фільмувати пані Славу в Чикаго, а потім потрапити на родинне свято в рідному для неї Кременці. Більше ви почуєте вже сьогодні на Youtube, або читайте у матеріалі на нашому сайті вже зараз: https://ukrainer.net/jaroslawa-johnson/

Читайте детальніше у лонгріді: https://ukrainer.net/jaroslawa-johnson/
Дивіться у відео: 
Read and share in English: https://ukrainer.net/jaroslawa-z-johnson/

Ярослава Зелінська-Джонсон — фахівчиня з корпоративного права, яка з часів незалежності України допомогла багатьом міжнародним корпораціям розпочати тут бізнес та інвестувати в місцеві підприємства. З 2015 року вона очолює американський фонд Western NIS Enterprise Fund , який інвестує в економічний розвиток України та Молдови. Фонд має чотири основні програми в Україні: сприяння експорту, зміцнення місцевих громад, вирішення соціальних проблем та формування нової спільноти лідерів.

2015 року за підтримки фонду Western NIS Enterprise Fund з’явилась Українська академія лідерства. Це навчальний заклад для випускників шкіл віком від 16 до 18 років, створений за зразком ізраїльської «мехіни»  — програми підготовки нового покоління молодих лідерів, започаткованої на початку 2000-х рр. Ярослава входить до ініціативної робочої групи академії, а також викладає студентам англійську літературу

Маючи громадянство США і проживши там більшу частину життя, Ярослава повернулася до України, щоб зміцнювати її економічно та виховувати нове покоління лідерів.

&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3gVhU1aDmuJZaaeNDAKAwYC-SZGeBlseeEUlfb3IDX_w4MZhcRUnUuHFE