Новини
Київщина
Бровари
Пригоди
Кримінальні новини

Крадіжки у Броварах та районі: пограбовано офіс, автомобіль та приватний будинок


Днями, у Броварах та районі, Броварським відділом поліції були зафіксовані випадки крадіжок з офісного приміщення, транспортного засобу та приватного житлового будинку.

Так, в смт Калинівка, по вулиці Ігорєва, вночі невідомі особи через вікно на другому поверсі проникли до офісного приміщення, звідки викрали 11 000 тисяч гривень, які належали фінансовому директору та 3 ноутбуки марки ASUS. На ноутбуках знаходилася інформація по веденню бухгалтерії. Примітно, що інші ноутбуки та комп'ютери не взяли.

У жителя міста Бровари з автомобіля по вулиці Незалежності, 12 викрали ручний та електроінструмент. Зі слів потерпілого, припаркувавши "Мерседес Віто" під будинком він піднявся до квартири, а вже вийшовши побачив розбите скло та виявив крадіжку інструменту.

В Броварах по вулиці Платона Симиренка, з приватного будинку було здійснено крадіжку золотих ювелірних прикрас та грошові кошти у сумі 10 000 гривень. Зловмисник проник у житло шляхом віджиму вікна. Було встановлено свідка, який бачив невідомого чоловіка, що підходив та смикав хфіртку, після чого жбурляв у вікна каміння. Коли свідок вийшов на вулицю підозрілої особи вже не було.

Особливі прикмети підозрюваного: зріст - 180-185 см, худорлявої тілобудови.

Був одягнений: кепка, темна куртка, світлі джинсові штани.