Крадіжки, наркотики та нетверезі водії: тиждень у Броварах
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/118833595_1404679446409326_9038194111326514157_n.jpg)
У Броварах впродовж тижня поліцейські виявили значну кількість правопорушень. Від зберігання наркотичних засобів та керування транспортними засобами у нетверезому стані до крадіжок.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/118840651_1404679496409321_7286926116523970485_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/118868585_1404679443075993_8852699225211206166_n.jpg)
Під час патрулювання містом та районом поліцейські виявили та зібрали адміністративні матеріали відносно чотирьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані сп’яніння.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/118885394_1404679549742649_8766100311564608537_n.jpg)
Ще три особи мали при собі наркотичні засоби, такі як амфетамін та метадон, відносно кожного випадку відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/118841151_1404679589742645_969570052555643761_n.jpg)
Також, правоохоронці виявили та затримали крадіїв "по гарячих слідах", тож кожен правопорушник понесе відповідальність згідно законодавства, повідомляє сторінка Броварського відділу поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/118786617_1404679643075973_4420130303823192135_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/118862151_1404679563075981_702039434841164305_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/118807670_1404679593075978_4521555711954697923_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/118825616_1404679523075985_4264805900193116539_n.jpg)
Раніше "Погляд" писав, що у Броварах припинили роботу грального закладу, а серед білого дня побили перехожого, напад на чоловіка скоїв рецидивіст.
Фото - Броварський відділ поліції