Новини
Всесвіт

Космічний fashion week: космонавти NASA примірили нові скафандри


Корабель Crew Dragon, можливо, не полетить до наступного року, проте космонавти NASA відчувають себе комфортно в нових скафандрах від SpaceX. Наразі час ведеться активна підготовка до довгоочікуваного випробувального польоту – в рамках цього процесу недавно пройшов показ космічної моди.

Не було ні подіумів, ні злітно-посадкових смуг, але NASA поділилася кількома фотографіями астронавтів Боба Бенці і Дуга Херлі, які примірили нові скафандри в штаб-квартирі SpaceX в каліфорнійському Хоторне.

Нагадаємо, перший пілотований старт приватного багаторазового космічного корабля компанії SpaceX, яка стала партнером Національного управління з аеронавтики і дослідженню космічного простору NASA, до МКС відбудеться не раніше 2020 року. Але, як бачимо,  підготовка до цієї історичної для всієї космічної галузі події йде повним ходом.

Черговим кроком на шляху реалізації Demo-2 стала робота на симуляторі Crew Dragon. Окрім того, що астронавти вперше одягнули нові скафандри, вони випробовували сидіння-ложемент і відпрацювали деякі процедури майбутнього запуску.