Новини
Україна
Технології

Контролюй свої витрати у смартфоні

17.04.2019 Надiя Проценко 0

Не знаєте, як контролювати свої витрати? Для iOS і Andriod з’явились корисні додатки, які дозволяють у кожному смартфоні вести облік власних коштів, заощаджень, боргів, оплат, одним словом – планувати сімейний бюджет.

Додаток Coin Keeper

Додаток вирізняється з-поміж інших, перш за все, способом внесення витрат: монетку з одного із рахунків вгорі потрібно перенести в потрібну категорію внизу. Coin Keeper особливо корисний для тих, хто планує вести спільний бюджет, наприклад, сімейний. Окрім доходів і витрат, тут можна створювати категорії заощаджень, ставити собі фінансові цілі та переглядати доходи і витрати за різні періоди.

Додаток Money Lover

В додатку можна фіксувати борги та позики, ставити нагадування на оплату рахунків і планувати наперед власний бюджет. Наприклад, встановивши ліміт витрат на категорію «Ресторани», ви будете отримувати сповіщення, якщо він перевищиться. Також є функція сканування чеків і квитанцій, що дає можливість автоматично вносити витрати в потрібні категорії. А платна версія дозволяє синхронізувати додаток із банківськими рахунками.

Джерело: Будуй своє