Анонси
Київщина-суспільство
ПроХОРОШЕ

«Конструктивна журналістика»: конкурс для регіональних видань

19.08.2019 Зіневич Наталія 00000

Український кризовий медіа-центр ·разом з Українська Асоціація Медіа Бізнесу - нова назва УАВПП оголосили конкурс для регіональних видань! Розкажіть нам про те, що хвилює вашу громаду, і ми допоможемо вам стати центром розробки та ухвалення ефективних рішень. Бо медіа – це не засіб масової інформації і не інструмент впливу політиків. Медіа – це посередник. Найкращі національні медіаексперти нададуть менторську підтримку у підготовці вашої інформаційної кампанії.

Детальні умови конкурсу за посиланням: http://bit.ly/2KAIFMP.

Перетвори свою редакцію на центр розробки та ухвалення рішень для своєї громади.

Цієї осені 5 редакцій стануть партнерами проекту «Конструктивна журналістика». Це можливість вийти за рамки звичної щоденної роботи та перетворити редакції в центри обговорення важливих для громади рішень. Як зазначають організатори конкурсу: медіа – це не тільки бізнес та спосіб впливу для політиків, а й місце, де формується запит громади до влади, де можна спільно визначити ключові проблеми міста і відстежити, як влада виконує свої обіцянки. Це також місце, де влада, журналісти та експерти можуть домовитися між собою і працювати над тематикою спільно.

Яким буде проект?

Разом з редакціями-партнерами ми оберемо одну важливу тему, яка хвилює громаду i в якій місцева влада справді може щось зробити. Ми підготуємо та проведемо публічні дебати щодо того, як цю проблему можна вирішити, – із залученням національних експертів та знань, зібраних за 5 років реформ. Після цих дебатів редакції спільно з активістами відстежуватимуть проблему і готуватимуть серії матеріалів, присвячених їй (а також відстежуватимуть обіцянки).

Що це дасть редакціям?

Вміння та можливості створювати інформаційні кампанії, потрібні громаді. Детальні знання в обраній тематиці, які дозволять контролювати місцеву владу, репутацію сервісу, потрібного громаді, а відтак, – більшу довіру читачів, глядачів, слухачів.

Що потрібно, аби взяти участь у конкурсі?

Напишіть мотиваційного листа, в якому дайте відповіді на такі запитання:

  • Яку проблему в місті, на ваш погляд, можна вирішити спільно? Чи можна покращити ситуацію в медичних закладах? Покращити звітування шкіл за витрачені кошти? Вплинути на те, які дороги обирає влада для ремонту?
  • Чи готові ви витрачати час та зусилля (свої та репортерів) для організації публічних дебатів? Чи маєте такий досвід (чи може хочете здобути)?
  • Чи маєте можливість (достатню кількість журналістів та їх часу), щоб готувати та публікувати розширені матеріали?
  • Як ви бачите свою цільову аудиторію? Розкажіть нам про своїх читачів, глядачів, слухачів та їх проблеми і потреби.

Надсилайте цього листа до Дня Незалежності на адресу reforms@uacrisis.org , і вже на початку вересня організатори оголосять перелік редакцій, з якими будуть працювати над проектом "Конструктивна журналістика всю осінь. Ризикніть. Спробуйте.

Медіа, – не засіб масової інформації, а посередник між владою, бізнесом, експертами та громадянами.