Новини
Бориспіль

Комуналка: пенсіонери Борисполя на межі виживання

28.03.2019 Оксана Кириленко 0

До міського голови Борисполя Анатолія Федорчука вже неодноразово звертаються пенсіонери міста із проханням допомогти із виплатою комуналки. Справа в тому, що рахунок до сплати займає більшу частину пенсії і після сплати нема за що жити.

Так вчора 27 березня міський голова провів особистий прийом громадян.
Пенсіонерка пані Ольга стурбована подальшим своїм існуванням, адже прожити на одну лише пенсію дуже непросто. Міський голова повідомив, що він є заручником ситуації бо не може допустити розвал комунальних підприємств і навів приклад міста, у якому серед зими через непродумані владні рішення зупинилося комунальне підприємство, що займалося подачею тепла в оселі, а люди стали заручниками ситуації.

Щоб хоч якось допомогти заявниці міський голова запропонував звернутися до депутата округу та отримати одноразову матеріальну допомогу.

Щоб отримати одноразову матеріальну виплату людині потрібно звернутись із повним пакетом документів та усіма підтверджуючими документами безпосередньо до депутата міської ради на особистому прийомі.

Рішення щодо надання чи відмову у наданні, а також розмір одноразової матеріальної допомоги приймає безпосередньо депутат міської ради у кожному конкретному випадку залежно від матеріального стану та складності проблеми заявника, але не менше 500 грн.
Матеріальна допомога надається одній особі один раз на рік.

Навіть, якщо бабусі все ж допоможуть фінансово, то лише один раз, а платіжки за комуналку приходять щомісяця.

Джерело