Новини
Бориспіль
Вибори

Кого обрали міським головою Борисполя


17 січня у місті Бориспіль пройшли вибори міського голови.

Фото: Олег Верес

Як повідомляв «Погляд», за даними ЦВК, явка на виборах у Борисполі склала лише 30,15%.

Та все ж вибори відбулися, і новим очільником Борисполя обрали Володимира Борисенка. Хоча результати ще має затвердити ЦВК.

Фото із Фейсбук сторінки Володимира Борисенка

Відомо, що Борисенко йшов на вибори від партії «Європейська Солідарність». Також він є главою фракції «ЄС» у Бориспільській міськраді.

Напередодні виборів на телеканалі Еспресо він закликав людей прийти на вибори і проголосувати, адже, «як ми проголосуємо сьогодні - так ми будемо жити завтра».

«Хочу закликати виборців не боятися тиску та погроз і прийти на вибори та проголосувати. Кожен голос важливий. Так як ми проголосуємо сьогодні - так ми будемо жити завтра. Хочу, щоб політика у Борисполі була проєвропейською», - заявив Володимир Борисенко.

За інформацією, що є у розпорядженні ІА «Погляд», за Борисенка віддали свої голоси 5 496 людей.

Цікаво, що його опонентом на виборах був секретар міськради Борисполя Владислав Байчас, за якого проголосувало 3987 осіб.

На третьому місці - Володимир Кондратенко, за якого проголосували 3911 осіб.

У коментарі газеті «Трудова Слава» Борисенко наголосив, що першими його кроками на посаді буде спроба сформувати більшість, куди б увійшло 38 депутатів.

«Це було б ідеально. Також є топ-питання, які стосуються тарифів, а також незахищених сфер населення – дуже важливо надати їм адресну матеріальну допомогу. Адже в умовах цієї пандемії дуже багато людей може просто від голоду і холоду померти… Медицина та освіта також у пріоритеті. Ми зробимо 2021 рік роком медика і вчителя. Повернемо колишню славу цим надважливим професіям», - розповів новий очільник Бориспільської ОТГ.

Довідка. Володимир Борисенко народився 26 липня 1987 року у місті Бориспіль Київської області. Середню освіту здобув у Бориспільській гімназії «Перспектива». У школі був старостою. Згодом навчався у Національному університеті фізичного виховання і спорту. Був членом профкому. Отримав звання майстра спорту з вільної боротьби. Паралельно навчався на заочній формі у Національному університеті внутрішніх справ на юридичному факультеті. Отримав посаду комерційного директора ТОВ «БФ Груп», що займається організацією роботи магазинів безмитної торгівлі в аеропорту «Бориспіль».

З 2010 по 2015 роки був обраний депутатом Бориспільської міської ради. Двічі балотувався до Верховної Ради України — у 2014 та 2019 роках. У жовтні 2020 року брав участь у виборах на посаду міського голови Борисполя.

Одружений, має 4 дітей.

Чому в Борисполі двічі обирали міського голову?

Справа у тому, що першого разу на виборах до Бориспільської ОТГ переміг Анатолій Федорчук, діючий на той час міський голова. Однак Анатолій Соловйович раптово помер від ускладнень після коронавірусу у Переяславській ЦРЛ.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, хто вирішує долю Борисполя.

Також ми розповідали, що у міськраді Борисполя – новий секретар.

Як повідомляв «Погляд», аж три жінки хотіли прийняти участь у виборчій кампанії на посаду міського голови.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.