Новини
Бориспіль
Київщина-суспільство

КОДА виділила 7 млн грн на облаштування парку в Горі


У селі на Бориспільщині хочуть оновити парк «Ошитківський».

Фото: Роман Дмитрів

На початку 2021 року депутатами Гірської сільської ради було затверджено бюджет розвитку громади, одним із пунктів якого заплановано витрати на роботи з облаштування парку.

Про це повідомив очільник Гірської ОТГ Роман Дмитрів на сторінці у Фейсбук.

Він зауважив, що ідея створення даної паркової зони з’явилася ще у 2016 році, під час проведення толоки на цій території. Роботи виконувались поступово. На даний час вже функціонує великий спортивний майданчик з вуличними тренажерами та різним спортивним приладдям, дитячий майданчик та багатофункціональний майданчик зі штучним покриттям. Окрім цього, проєктом передбачено облаштування інших зон відпочинку.

«Через навантаженість місцевого бюджету іншими, не менш важливими об’єктами, ми почали вивчати питання щодо можливості залучення коштів з інших бюджетів, нами був направлений лист до Київської обласної державної адміністрації щодо можливості прийняття рішення про співфінансування даного об'єкту», - зазначив Дмитрів.

Фото: Роман Дмитрів

24 грудня 2020 року з київського обласного бюджету на реалізацію проєкту по облаштуванню паркової зони по вулиці Грушевського в селі Гора (парк Ошитківський) було виділено 7 млн 015 тис 250 грн.

Фото: Роман Дмитрів

Із Гірського ОТГ було виділено 914 тис. 513 грн.

Тепер Управлінням ЖКГ та КБ виконавчого комітету Гірської сільської ради оголошено тендер на виконання робіт згідно отриманої експертизи проєкту на суму 7 млн 929 тис 763 грн.

Як повідомляв «Погляд», у Яготині з’явиться мотузковий парк.

«Погляд» розповідав, що на Борщагівці триває реконструкція парку «Юність».

Також у Боярці парк Шевченка опинився під загрозою забудови.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.