Новини
Київщина

КОДА представила проєкт бюджету Київщини на 2022 рік

26.11.2021 Созанська Ірина 0

Видатки на наступний рік пропонують затвердити на рівні понад 5 мільйонів гривень.

Фото: pixabay.com

Київська облдержадміністрація розробила проєкт обласного бюджету, який відповідає критеріям збалансованості та реалістичності в умовах негативного впливу карантинних заходів на економіку пристоличного регіону.

Про це повідомила пресслужба КОДА.

«Коронавірус продовжує вносити свої корективи у роботу всіх сфер. Тож нашим ключовим завданням залишається збалансований розвиток Київщини. Ця робота вимагає комплексного підходу, адже підтримувати потрібно паралельно різні галузі – і медичну, і спортивну, і освітню, і інфраструктурну. На це потрібні ресурси, тож під час розробки проєкту обласного бюджету всі ці моменти були враховані.»

Голова КОДА Василь Володін

Основні параметри проєкту обласного бюджету 2022:

  • фінансовий ресурс з урахуванням трансфертів з державного бюджету складає 5 417,9 млн грн.;
  • видатки пропонується затвердити на рівні 5 417,9 млн грн.;
  • кредитування складає 2,0 млн гривень.

Загалом у співставних умовах дохідна та видаткова частини бюджету збільшені на 425 мільйонів гривень, що на 8,5 % більше ніж цьогоріч.

Пріоритети спрямування ресурсів бюджету:

  • на забезпечення якісного рівня освіти – 1 543,1 млн грн;
  • на фінансування системи охорони здоров’я – 627,1 млн грн;
  • на забезпечення ефективної роботи обласної системи соціального захисту та посилення гарантій соціального захисту населення – 582,0 млн грн.;
  • на розвиток фізичної культури і спорту, культури та мистецтв  – 230,0 млн грн.;
  • на розвиток інфраструктури – 1 551,4 млн грн., зокрема на фінансування будівництва та ремонту доріг – 1 114,9 млн грн.

Як повідомлялося раніше, відбулася чергова 23 сесія Бучанської міської ради. Було затверджено звернення до ДТЕКу щодо роз’яснення проблеми з плановими та аварійними відключеннями світла. Військовим АТО/ООС виділили земельні ділянки, а виконання бюджету міста Буча за 9 місяців складає 107%.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.