Новини
Україна
Україна-суспільство

Коблево, Лазурне та Затока: тренди для відпочинку серед українців за версією Google

16.07.2020 Бобрик Юлія 0

Google визначив тенденції літнього відпочинку серед українців, проаналізувавши запити у пошуковій системі.

Фото: pixabay.com

Про це повідомили в офіційному блозі Google Україна.

Згідно з даними Google, цьогоріч найбільшою популярністю користується відпочинок в Коблево, Лазурному та Затоці. Десятка ж найпопулярніших напрямків серед українців виглядає наступним чином:

  1. Коблево
  2. Лазурне
  3. Затока
  4. Бердянськ
  5. Одеса
  6. Приморськ
  7. Урзуф
  8. Білосарайська коса
  9. Київське море
  10. Кирилівка

Варто зазначити, що на початку липня ситуація на морських пляжах найпопулярніших серед відпочивальників українських курортних міст була не найкращою. Та, попри це, як зазначають в компанії, у порівняні з квітнем інтерес українців до подорожей виріс на 46% ще в червні.

«Поступово обмеження в Україні починають слабшати, і все більше українців шукають в Google варіанти літнього відпочинку як всередині країни, так і за кордоном», – зазначають в компанії.

Щодо відпочинку за кордоном, найчастіше українці шукають інформацію про відпочинок в Туреччині, Албанії та Єгипті. Також багатьох цікавлять такі напрямки, як Болгарія, Чорногорія, Грузія, Мальдіви, Балі (Індонезія), Хорватія та Греція.

Нагадаємо, від сьогодні громадянам України дозволено в’їзд на територію Болгарії. Хоча ще тиждень тому Болгарія була в «червоному списку» МОЗ України. Тому перед плануванням подорожі варто ознайомитися з рекомендаціями органів охорони здоров'я та місцевої влади. Перевірити таку інформацію, наприклад, можна за допомогою інтерактивної мапи, яку створило МЗС.