#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Київ

Кличко розповів, коли Київ вийде з «червоної» зони карантину

22.11.2021 1

Умовою для переходу столиці до послаблених карантинних обмежень мер назвав стабільне зниження динаміки захворюваності на коронавірус.

Фото: pixabay.com

Як зазначив міський голова Києва Віталій Кличко, столиця може перейти від червоної зони карантинних обмежень до помаранчевої.

Однак послаблення карантинних обмежень можливе лише за умови, що у Києві зберігатиметься низька динаміка захворюваності на COVID-19.

Мер підкреслив, що на сьогодні кількість нових випадків коронавірусу і кількість шпиталізованих пацієнтів у місті знизилася. Тому можна сказати, що найближчим часом Київ може перейти з червоної зони до помаранчевої.

Так, заповнюваність лікарень трохи менша, ніж у попередні дні і становить 58%. Заповнюваність ліжок з киснем становить зараз 61%.

Кличко закликав містян «не розслаблятися» в жодному разі і врахувати, що есперти прогнозують появу нових штамів коронавірусу"Дельта» в Україні.     

Нагадаємо, з 30 жовтня мобільні групи до яких входять представники Нацполіції, Держпродспоживслужби та місцевої влади, здійснили 1432 перевірки суб’єктів господарювання у сфері торговельного і побутового обслуговування на Київщині на предмет дотримання карантинних обмежень.

Разом з тим, в області почали діяти нові правила проїзду у електричках. Так,  подорожувати приміськими електропоїздами можуть лише пасажири, які мають відповідний COVID-документ.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.