Новини Київської області
Київщина-суспільство
Російсько-Українська війна

Київщину відвідала незалежна міжнародна комісія ООН із розслідування злочинів, вчинених рф в Україні

У пристоличному регіоні знайшли тіла більше, ніж 1300 цивільних жителів, яких вбили російські окупанти.

Київщину відвідала незалежна міжнародна комісія ООН із розслідування злочинів, вчинених рф в Україні - зображення

Незалежна міжнародна комісія ООН із розслідування злочинів, вчинених рф в Україні, відвідала Київщину. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Робочу зустріч із міжнародними експертами щодо механізмів документування воєнних злочинів росіян та фактів порушення країною-терористом прав людини відбулася спільно з керівництвом Національної поліції Київської області та головним слідчим регіону.

"Вдячні міжнародній спільноті за їхню роботу, адже притягнення росії до відповідальності за вчинене в Україні – наш спільний обов’язок", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Нагадаємо, в Київській області знайшли тіла більше, ніж 1300 цивільних жителів, яких вбили російські окупанти. Проте й ця цифра збільшується у процесі розчищення територій від завалів зруйнованих будинків, відкриваючи нові факти численних звірств росіян.

До слова, в травні на Київщині виявили тіла ще двох вбитих окупантами мирних жителів. Наразі поліцейські Київщини вже виявили та оглянули 1290 тіл громадян, які загинули під час бойових дій в області. Зокрема, днями на Київщині знайшли масове поховання: серед вбитих – громадянин Чехії.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.