Новини
Новини Київської області

Київщина: бойову частину дрона-камікадзе агресора нейтралізовано (ВІДЕО)

Поліція Києва закликає: у випадку виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів негайно телефонувати правоохоронцям за номерами "101" або "102", ні в якому разі не підходити до знахідки.

Рештки збитого безпілотника з неушкодженою бойовою частиною виявили у лісосмузі в околицях столиці, вибухотехніки поліції знищили вилучений дрон.

Про це повідомляє Нацполіція.

З повідомленням про підозрілий предмет до поліції Києва звернувся місцевий мешканець. Він розповів, що прогулювався та помітив на землі частину предмета, схожого на безпілотний літальний апарат, який використовують окупанти під час атаки на міста України.

На місце виклику прибули слідчо-оперативна група та вибухотехніки. Вони виявили уламки безпілотного літального апарату "Шахед" та його бойову частину, яка не здетонувала.

Правоохоронці огородили небезпечне місце, а поліцейські вибухотехніки розрядили бойову частину безпілотника та доставили його у безпечне місце, де знищили.

"Поліція Києва нагадує: у випадку виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не підходити до них, не проводити з ними ніяких маніпуляцій, а терміново повідомити про виявлення небезпечної знахідки до поліції".

Читайте також: