Новини
Новини Київської області

Київщина: агробізнес Славутича із ірландською душею (ВІДЕО)

"Технолоджі Україна" не припиняє діяльність: продовжує створювати робочі місця, вводити новації, розробляти сільгосптехніку, підтримувати аграріїв.

Ірландський інженер та фермер Томас Карпентер разом з родиною мешкає у Славутичі, що на Київщині. Він засновник інженерії в компанії "Технолоджі Україна", що створює агротехніку в Україні з 2016 року, призначену для картоплярства та овочівництва.

Коли Славутич було окуповано рф, Томас Карпентер з рідними, тимчасово залишив Україну. В Ірландії він створив благодійний фонд і надсилав гуманітарну допомогу та позашляховики для ЗСУ. Після звільнення Київщини, Карпентер повернувся в Україну й відновив роботу виробництва.

Нині, під час повномасштабного вторгнення агресора рф, "Технолоджі Україна" не припиняє діяльність: продовжує створювати робочі місця, вводити новації, розробляти сільгосптехніку, підтримувати аграріїв.

2023 року Томас Карпентер обраний Президентом Української асоціації виробників картоплі (УАВК). Він вважає: українська продукція варта, аби її постачали на ринок країн ЄС. Однак для цього потрібно узгодити законодавство України з нормами, прийнятими ЄС.

Знімальна група медіа Погляд побувала в Славутичі та поспілкувалась із Томасом Карпентером і керівницею вирбництва Любою Піскуновою.

Нагадаємо, в Славутичі втілюється програма міжнародної технічної допомоги: "Проєкт екстреного відновлення та реконструкції", що має на меті відновлення пошкодженої інфраструктури. Для цього буде втілено низку проєктів швидкого впливу, що спрямовані на реконструкцію інфраструктури у Дніпрі, Києві, Миколаєві, Одесі, Харкові та Херсоні. Фінансується Урядом Японії через Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA), що опікується енергомодернізацію.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.