Новини
Головні новини
Ірпінь

Карплюк отримав обвинувальний акт у справі по розкраданню коштів під час будівництва парку «Центральний»


Відставний мер Ірпеня Володимир Карплюк обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.191 Кримінального кодексу України, а саме в розтраті чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, що вчинена у великих розмірах. Сьогодні колишній ірпінський чиновник отримав обвинувальний акт.

В ньому зокрема зазначено: “Карплюк В.А. обвинувачується в тому, що він, будучи Ірпінським міським головою, тобто службовою особою органу місцевого самоврядування, знаючи, що будівництво парку “Центральний” в Ірпені по вулиці Університетській завершене, реалізуючи свій злочинний умисел на розтрату бюджетних коштів, умисно, з корисливих мотивів, з метою незаконного збагачення, 24.10.2016 уклав договір підряду № 12/09 П/596, яким передбачено проведення проєктних робіт, а саме розробку прєктно-кошторисної документації стадії “Робочий проєкт (РП) по об’єкту “Будівництво парку “Центральний” по вул. Університетська в м. Ірпінь Київської області з комунальним підприємством “Ірпіньжитлоінвестбуд” в особі директора Дворнікова І.Є. на загальну суму 252 111,42 (двісті п’ятдеся дві тисячі сто одинадцять гривень), тоді, як такі будівельні роботи були фактично виконані”.

Вказана вище стаття КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

До речі, Карплюк та його поплічники продовжують розпускати брудні плітки про Києво-Святошинську прокуратуру, зокрема її керівника Юрія Дмитруня. Наразі вони організували пікет за відставку останнього.


Нагадаємо, причину подібних маніпуляцій Дмирунь вбачає у діяльності прокуратури, яка направлена на протидію свавіллю місцевої влади. Виконуючи свої професійні обов’язки та курс на боротьбу з корупцією та тіньовими схемами, Києво-Святошинська місцева прокуратура ініціювала кілька гучних справ проти ексмера Ірпеня та його команди.