Карантин через коронавірус у школах та садочках Броварів
У Броварах з метою запобігання епідемії коронавірусної інфекції в місті Бровари та недопущення поширення Covid – 19, враховуючи рекомендації Кабінету міністрів України міський голова своїм розпорядженням зобов'язав припинити освітній процес в усіх комунальних закладах освіти, дошкільних та позашкільних закладах міста з 12.03.2020 року по 04.04.2020 року.
- Керівникам приватних приватних освітніх закладів, також запропоновано розглянути можливість припинення освітнього процесу.
- Керівникам комунальних закладів міста призупинити проведення культурно-масових, спортивних та інших заходів, в яких запланована участь 200 та більше осіб на той же термін.
- Керівникам автотранспортних підприємств міста проводити санітарну обробку транспортних засобів з використанням дезінфікуючих речовин 2 рази на день. Розробити та надати до відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради графіки санітарної обробки пасажирських автобусів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/yzobrazhenye_viber_2020-03-11_17-42-13.jpg)