Новини
Київщина
Бровари
Суспільство

Капелан з Рокфорду зустрівся з очільником Броварів

22.10.2019 Руслан Семенець 0

21 жовтня в Броварах відбулась зустріч міського голови Ігора Сапожка та представника американського міста-побратима Рокфорд зі штату Іллінойс.

Стів Купер, який працює капеланом, має звання полковника Збройних Сил США, передав Ігорю Сапожко лист-вітання від мера Рокфорда. Стів Купер прибув у Бровари з нагоди 40-річчя Першої Броварської церкви ЄХБ (пастор Анатолій Лепак).

Саме зі співпраці сестринської церкви м.Рокфорд First Free Church та 1-ої Броварської церкви ЄХБ у 1990 році і почалося офіційне співробітництво міст.

Саме відтоді, делегації міст Броварів та Рокфорду відвідують партнерів. Зокрема, американці побудували дитячі майданчики в парку «Перемоги» та по вулиці Марії Лагунової, проводять молодіжні табори та різні духовно- просвітницькі проекти. Стів Купер, як капелан також брав участь в Круглому столі «Подолати війну в собі» про посттравматичний синдром в учасників АТО, вирішення психологічних проблем у сім‘ях військовослужбовців.

Міський голова Броварів Ігор Сапожко висловив представнику американського міста готовність до подальшої співпраці та передав лист меру Рокфорда.