Україна
Економіка

Кабмін створив соціальний пакет допомоги для українського бізнесу: що зміниться

07.03.2022
Серед інших нововведень, підприємства та ФОПи звільняються від єдиного соціального вкладу на час війни в країні.

Кабмін створив соціальний пакет допомоги для українського бізнесу: що зміниться - зображення

Президент України Володимир Зеленський у черговому відеозверненні повідомив, що уряд створив соціальний пакет допомоги для українського бізнесу.

"Україна вже працює над тим, як відновити нашу державу після перемоги. Дати більше сил Україні, поки ми боремося. Створено спеціальний пакет допомоги бізнесу і працівникам", – заявив президент.

За його словами, на час військового вторгнення ФОПи 1 і 2 груп будуть повністю звільнені від оплати ЄСВ. При цьому підприємства та ФОПи 3 групи будуть звільнені від сплати ЄСВ за найманих працівників, які були призвані до лав Збройних сил України та інших захисних формувань, у тому числі і Сил територіальної оборони.

"Звільнення від сплати податку на землю та орендної плати за землю держкоммунальної власності на всіх територіях, де ведуться бойові дії на час воєнного стану і ще мінімум на рік після його завершення. Відстрочується сплата податків для всіх підприємств, які не можуть їх заплатити. І це тільки перша частина великого пакета допомоги", – підкреслив Зеленський.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.