Із забудовника у Броварах судом стягнули майже 150 тисяч гривень пайового внеску
У квітні поточного року Броварська місцева прокуратура виявила чергового недобросовісного забудовника, який не сплатив до місцевого бюджету пайову участь, проте ввів об’єкт будівництва в експлуатацію.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/Efvu7JSMvFqEEGJliT8kHLq7P5RLJw4MM7sl66GCOEbrC4pIcGKhdRxljWIqbJkjl7mVoyIdT5N8lNbdEuNoSYGETGtAQ3gH.jpg)
З огляду на це, місцева прокуратура в інтересах Броварської міської ради звернулася до суду з позовом до забудовника про стягнення майже 150 тис. грн пайової участі. Суд погодився з доводами прокурора та зобов’язав товариство відшкодувати до місцевого бюджету Броварів збитків у вигляді упущеної вигоди в розмірі близько 150 тис. грн.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76695120_2365035787046860_8407018626422407168_n.jpg)