Новини
Київщина
Баришівка та Березань
Пригоди

Із початку року поліцейські Березані зафіксували 5 випадків домашнього насильства

12.02.2020 Оксана Кириленко 0

 Правоохоронці склали відносно агресорів адміністративні матеріали за ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Надалі порушники перебувають під контролем поліції. Аби попередити рецидиви, правоохоронці проводять з ними профілактичну роботу. А постраждалі від домашнього насильства отримують юридичну та психологічну допомогу.


За систематичне вчинення домашнього насильства, що призвело до розладів здоров’я, емоційної залежності, погіршення якості життя потерпілої особи, кривдникам, що знущатимуться над рідними, загрожує до 2 років позбавлення волі.


Також, у відношенні 5 кривдників було складено термінові заборонні приписи, які містять такі заходи:
зобов'язання залишити місце проживання (перебування) постраждалої особи;
заборона на вхід та перебування в місці проживання (перебування) постраждалої особи;
заборона в будь-який спосіб контактувати з постраждалою особою.

Поліцейські звертаються до громадян: якщо ви відчуваєте, що вдома вас занадто контролюють чи обмежують вашу свободу, принижують та позбавляють права приймати самостійні фінансові рішення, шантажують дітьми або завдають вам фізичної шкоди – дзвоніть у поліцію за номером «102», ми обов'язково відреагуємо. В жодному разі не замовчуйте такі випадки та не соромтеся про них розповісти. Своєчасне повідомлення у поліцію може попередити страшні наслідки, яких ви можливо навіть не очікували.