Із озера в м. Березань чоловіки виловили понад 3 кг раків
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69806176_2407394649337046_7821465484187926528_n.jpg)
Другого вересня 2019 року під час рейду Київський рибоохоронний патруль спільно з працівниками Нацполіції викрив грубе порушення правил рибальства.
Так двоє громадян проводили вилов раків за допомогою забороненого знаряддя лову - «невід». При перевірці виявлено 69 екз. раків, загальною вагою понад 3 кг. Нанесені збитки складають 1 759,5 грн.
Інцидент стався на оз. Центральне, що у м. Березань. На громадян складено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонене знаряддя лову та водні біоресурси вилучено до рішення суду.
«Згідно пункту 4.5 Правил любительського і спортивного рибальства лов раків дозволяється раколовкою - «хапкою» з діаметром не більше 70 см і вічком, не більше 22 мм, волосінню з приманкою і рогаткою. Добова норма вилову - 30 шт. Прошу дотримуватися законодавства та не порушувати встановлені правила», - наголосив начальник рибоохоронного патруля Київщини Володимир Мухін.
Київський Рибоохоронний Патруль
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69428707_2407394709337040_4854710218816225280_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70613879_2407394659337045_5733092079513370624_n.jpg)