10.10.2018
Ігор Швець 0
10 жовтня несподівано відбулося засідання Ірпінського міськвиконкому, на який “зайвих” вирішили не запрошувати. Особливо цікавим було питання кошторису на капремонт тунелю під залізницею на суму понад 7,7 млн грн.
Чомусь так сталося, що Ірпінська міська рада на своєму офіційному сайті “забула” попередити громаду про проведення “історичного” виконкому. Члени виконкому збиралися більше часу, ніж промайнуло це засідання.
Таким його охрестила головуюча на засіданні Лідія Михальченко, яка за відсутності “перших” осіб міста — Анастасії Попсуй (змінила прізвище на Заблоцька) та Олександра Маркушина — тимчасово керує містом (зокрема підписує документи ради).
“Історичним” стало питання про затвердження тарифів на теплопостачання у Коцюбинському, які у свою чергу ухвалила селищна рада цього населеного пункту. Мовляв, це рішення допоможе своєчасно розпочати опалювальний сезон.
Цього разу всі кошториси на засіданні були озвучені для громади, як того й вимагає закон. Отже, на побудову телекомунікаційної мережі (для проведення інтернету, кабельного телебачення тощо) по вул. Тургенівська, 50 визначено 248 тис. грн.
Кошторисні питання “Ірпіньжитлоінвестбуду” знову оприлюднила заступник директора Жанна Остапчук. За її словами, на капремонт пішохідного тунелю під залізничними коліями передбачено понад 7,7 млн грн.
Ірпінські чиновники запевнили, що розроблено відповідний проект, мовляв, ми свою частину робіт виконали. Ведуться переговори з “Укрзалізницею”, на балансі якої перебуває перехід. Питання, чи “потягнуть” залізничники таку суму?
Як відомо, після рясних дощів перехід заливає водою. Тому людям доводиться долати цю водну перешкоду, щоб перебратися з однієї частини міста на іншу, огороджену парканом для безпеки на залізничних коліях.
Як альтернатива, з’явився наземний перехід через залізницю. Щоправда, розташований він досить далеко від звичного руху пішоходів. Не кожному до вподоби “намотувати” ногами зайві кола, особливо інвалідам, людям похилого віку, дітям.
Ще один кошторис стосувався будівництва проїзду по вул. Мечникова від будинку №101 до 101-б, що вартує 135,8 тис. грн (розрахуються начебто пайовою участю).
Ще одне питання, що викликало цікавість, — присвоєння нових поштових адрес новоствореним об’єктам нерухомого майна — житловим будинкам Яни Ільницької по вул. Білокур.
Це ще один одіозний ірпінський забудовник, до якого виникає безліч претензій з боку інвесторів, які вкладають свої кошти у його новобудови.
Унаслідок невиконання Ільницькою своїх зобов’язань новосели 6 жовтня на День міста вийшли на акцію протесту до відділу продаж ЖК “Грін ярд”.
У людей проблеми зі світлом, газу немає. Через відсутність центральної каналізації вигрібні ями швидко наповнюються стоками. І якщо невчасно їх відкачувати — ця гидота виливається на землю та забруднює навколишнє середовище.