Новини
Україна
Ірпінь

Ірпінський військовий шпиталь отримав від уряду Японії сучасний рентгенапарат

26.02.2021 Гапон Юлія 000

Військовому госпіталю в Ірпені подарували стаціонарний рентгенапарат з дистанційним керуванням для допомоги у протидії COVID-19.

Вчора, 25 лютого, у Військово-медичному клінічному лікувально-реабілітаційному центрі Міністерства оборони України (м. Ірпінь) відбулася урочиста передача медичного обладнання від уряду Японії. Про це повідомляє "Армія Inform".

Збройні Сили України отримали міжнародну технічну допомогу — стаціонарний рентгенапарат Canon ZEXIRA з дистанційним керуванням для допомоги у протидії COVID-19. Особливість цього медобладнання полягає в тому, що за його допомогою можна чітко контролювати дозу випромінювання та дистанційно керувати всіма процесами зі швидким і мобільним отриманням цифрового результату.

У заході взяли участь заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Кураі Такаші та Директор Управління ООН з обслуговування проєктів в Україні (UNOPS) Ірина Саакян Веттер.

Японський дипломат Кураі Такаші висловив захоплення героїчними вчинками воїнів, які боронять Україну на Донбасі, і впевненість у тому, що нове медобладнання принесе користь для лікування українських військовослужбовців.

Також він звернув увагу на те, що співпраця двох держав триває вже багато років. Починаючи з 2014 року, Японія надала допомогу Україні в розмірі 56 млн доларів, десять відсотків з цієї суми — українським військовослужбовцям. Кураі Такаші запевнив, що співпраця країн продовжиться і надалі.

Нагадаємо, раніше "Погляд" повідомляв про те, що київські розробники створили унікальний військовий електромобіль-амфібію.

Також ми розповідали, що в ірпінському війському шпиталі виступив ансамбль ЗСУ.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.