Новини
Ірпінь

Ірпінський академічний ліцей "Мрія" надіслав 150 кг пластикових кришечок благодійникам

Загалом від початку акції зібрали та відправили близько 300 кг пластикових кришечок.

Ірпінський академічний ліцей

Про це повідомляє Ірпінський академічний ліцей "Мрія" на своїй сторінці у фейсбуці.

Ліцей долучився до акції вже неодноразово спільно з волонтерами БФ "Вільні люди Ірпеня".

Ірпінський академічний ліцей
Фото - Ірпінський академічний ліцей "Мрія"

"Загалом від початку акції зібрали та відправили близько 300 кг пластикових кришечок, але цього замало для виготовлення навіть одного безпілотника, тож акція триває, працюємо далі заради наближення довгоочікуваної перемоги", —

йдеться у повідомленні.

Благодійний фонд "О.В.Е.С" проводить акцію "Крила", в межах якої волонтери збирають пластикові кришечки. Мета — гроші на БпЛА, що вкрай необхідні нашим захисникам на фронті.

Організатори акції просять не викидати у смітник звичайні пластикові кришечки, а передавати їх до фонду, де в подальшому їх відправлять на перероблення. Кошти від рециклінгу пластику спрямують на БпЛА українського виробництва.

"Бачили, як доставляли питну воду родинам в Херсоні? Помітили, як БпЛА "бачать" ворога? Тож якщо не знаєте, як допомогти, хоча би просто киньте пластикові кришечки не в смітник, а в коробку, де їх збирають", —

закликають на сторінці Благодійного фонду "О.В.Е.С" у фейсбуці

Здати пластикові кришечки можна, безпосередньо зв'язавшись із волонтерами благодійного фонду. Незабаром мають організувати мобільний пункт приймання у Києві.

Нагадаємо, волонтери зібрали та вивезли понад 3 000 кубометрів сміття з вулиць української столиці. Участь взяли понад 2 700 учасників та комунальні підприємства, які залучили 96 одиниць техніки, висадили 67 зелених насаджень, а також зібрали та вивезли 3 000 м³ сміття з 60-ти локацій. І навіть знайшли кілька коштовностей, зокрема золоту прикрасу й старовинну монету. 


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.