Новини
Головні новини
Ірпінь

Ірпінь: незаконний договір університету фіскальної служби визнано недійсним


Господарський суд Київської області задовольнив позов прокуратури Київщини про визнання недійсним договору оренди нерухомого майна реабілітаційно-оздоровчого комплексу «Сосновий бір», укладеного між Національним університетом державної податкової служби України та комерційною структурою. У дохід держави було стягнуто майже 1,5 млн, сплачених Університетом у 2013 році за оренду державного майна.

У ході розгляду справи прокуратура довела, що вказаний  договір оренди суперечить інтересам держави і суспільства, оскільки комплекс «Сосновий бір» перебував на балансі університету, був об'єктом освіти та повинен був безоплатно використовуватися для забезпечення діяльності закладу освіти в якості гуртожитку для проживання студентів.

Як встановлено судами, університетом безпідставно зареєстровано за собою право власності на зазначений об’єкт нерухомого майна, який перебував у державній власності, незаконно відчужено його на користь комерційної структури, а після цього зазначене майно знову надано в оренду для проживання та обслуговування студентів і співробітників Університету.

Джерело: пресслужба прокуратури Київської області