Новини
Ірпінь

Ірпінь: банк одягу Сергія Урбана продовжить працювати


Продовжувати добрі справи Сергія Урбана допомагають чуйні та небайдужі люди.

Нещодавно "Погляд" розповідав про те, що в Ірпені збираються закрити банк одягу Сергія Урбана - відомого у Бучанському районі благодійника, який відійшов у вічність 16 березня цього року.

Наразі стало відомо, що завдяки небайдужим людям він продовжить працювати.

"На жаль, в житті бувають такі моменти, коли дві руки не справляються… Саме тоді на допомогу приходять руки чуйних і добрих людей! Банк одягу продовжує тимчасово працювати (після локдауна, з 9 квітня)! Анно Страховська, тобі велика подяка за підтримку і чуйність, що зараз не дала опустити руки!", - написала на facebook-сторінці "Доброе дело" дружина Сергія Таїсія Косько.

Також вона зазначила графік роботи банку одягу після локдауну:

  • четвер - з 10.00 до 15.00;
  • п'ятниця - з 10.00 до 15.00;
  • субота - з 10.00 до 15.00.

Адреса банку одягу: м. Ірпінь, вул. Антонова, 11-а, павільйон 18.

Бажаючі можуть підтримати проєкт за реквізитами: 5168 7453 0248 7464, Ткаченко Тетяна Миколаївна (Приватбанк). У призначенні платежу вказуйте «одяг».

Нагадаємо, раніше "Погляд" повідомляв про те, що у Бучі іменем Сергія Урбана хочуть назвати вулицю, для цього створили відповідну петицію.

Також ми розповідали про те, що Сергій Урбан був гостем сьомого випуску програми «Чесні кроки». Він розповідав, як перетворити життєве випробування на мотивацію до творення добра, ділився досвідом у справі благодійності.

Одна із добрих справ Сергія Урбана – таксі «Машина-допомогайка» для безкоштовного перевезення соціально незахищених верств населення, які потребують нашої турботи.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.