#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

"Інтер" виграв суд проти Нацради і не платитиме штраф за показ концерту "Перемога. Одна на всіх"

04.07.2019 Катерина Бенке 0

Фото: hvylya.net

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення оскаржуватиме рішення і вимагатиме, щоб телеканал все ж заплатив за концерт, в якому орган вбачає розпалювання національної ворожнечі.

Окружний адміністративний суд міста Києва повністю задовольнив позов ПрАТ "Телеканал Інтер" щодо незаконності штрафу Нацради та стягнув з органу судовий збір. У суді аргументували таке рішення детальним аналізом висловлювань ведучих. Так, за інформацією рішення, у висловлюваннях ведучих не було ознак пропаганди держави-агресора та закликів до ворожнечі. Крім того, на каналі зазначили, що висловлювання ведучих були оцінними, а не об'єктивними, і на "Інтері" не перешкоджають вільному поширенню поглядів.

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення так просто справу не полишить. Член Нацради Сергій Костинський заявив, що орган подаватиме апеляцію на рішення. "Вкотре наголошую, що проблема в якісному регулюванні медіапростору полягає не в НацРаді, а в законодавстві, на підставі якого і керуючись яким здійснює свої повноваження регулятор. Законодавство потребує змін. НацРада - більш широких повноважень. Про суди взагалі мовчу", - написав посадовець у Facebook.

Нагадаємо, 11 травня Нацрада провела позапланову перевірку телеканалу "Інтер" та виявила, що у трансляції концерту "Перемога. Одна на всіх" ведучі своїми репліками розпалювали ворожнечу серед українського населення. За інформацією ресурсу "Детектор Медіа", сума штрафу для каналу становила 4 мільйони 46 тисяч гривень.