Технології
За кордоном

Instagram готується до масштабного оновлення

11.01.2022
Після впровадження нових функцій користувачі соцмережі зможуть редагувати сітку профілю і додавати стікери до сторіс.

Instagram готується до масштабного оновлення - зображення
Фото: pixabay

Про майбутні оновлення повідомив у своєму твіттер-акаунті розробник соцмережі Алессандро Палуцці.

Зокрема, зміни чекають стрічку профілю – користувачі зможуть переміщувати і закріплювати деякі зображення нагорі в профілі. Функція буде доступна в налаштуваннях сторінки, однак спочатку нею зможуть скористатися лише деякі користувачі.

Також Палуцці розповів про те, що в Instagram з'явиться можливість додавати нові стікери в сторіс та видалити обліковий запис просто з додатка. Користувачам запропонують вибрати між відключенням акаунту і його повним видаленням.

Нагадаємо, компанія Facebook змінила назву на Meta, про ребрендинг оголосив засновник Facebook Марк Цукерберг. Нова назва відображатиме амбіції засновника побудувати метавсесвіт. 

Раніше Facebook оголосив, що тепер соцмережа буде розвінчувати міфи про зміни клімату: до повідомлень будуть додаватися ярлики, які направлятимуть користувачів у спеціальний інформаційний центр – там можна буде побачити цифри і дані з фактичних джерел.

До того ж, компанія Марка Цукерберга підключила гаманець Facebook Pay в Україні – за допомогою нього можна здійснювати платежі всередині цієї "екосистеми". До гаманця можна прив’язати карту будь-якого банку або акаунт PayPal.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.