Новини
Україна
Україна-суспільство

Іноземець не витримав і… помив брудний поїзд Укрзалізниці

08.04.2021 Гапон Юлія 000

Пасажир потягу Укрзалізниці, житель Данії, не зміг змиритися з тим, наскільки поїзд брудний, купив на зупинці швабру і вимив вікно.

Датський журналіст Йоханнес Вамберг Андерсен, їдучи у брудному потязі Київ - Ізмаїл, не витримав і помив у ньому вікно. Про це іноземець написав на своїй сторінці у фейсбуці.

"Воскресіння - зі святом Світлого Великодня! Прибирати УЗ нелегко, але це треба робити, правильно?", - зазначив Андерсен.

Також чоловік уточнив, що спочатку спробував очистити вікно від бруду серветками, але це було непросто, адже забруднення виявилося давнім і стійким.

Після цього Андерсен вийшов на одній із зупинок, придбав швабру і засіб для чищення, і помив вікно ще краще. Але для того, щоб воно стало чистим, йому довелося дуже постаратися.

Останнім часом потяги Укрзалізниці все частіше потрапляють у новини. Так, ми писали, як двоє військовослужбовців влаштували стрілянину в потязі Костянтинівка – Київ. А наприкінці березня у столиці затримувалися потяги через крадіжку електрокабеля на Дарниці.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.