#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Вишневе
Події

Жителів Вишневого попередили про тимчасове відключення каналізації

09.02.2022
Скидання стічних вод у нічний час зупинять через аварійну ситуацію на каналізаційному колекторі.

Жителів Вишневого попередили про тимчасове відключення каналізації - зображення
Фото: pixabay

Як повідомили на фейсбук-сторінці Борщагівської сільської ради, у зв’язку з тим, що на каналізаційному колекторі ПрАТ "АК "Київводоканал" у Києві, до якого підключені каналізаційні колектори міста Вишневе, трапилася аварія, жителі міста тимчасово залишаться без каналізації.

Для ліквідації аварійної ситуації, із 00:00 до 05:00 11 лютого у Вишневому буде відключено систему скидання стічних вод.

Окрім цього, зазначається, що буде призупинено приймання стічних вод від сіл Софіївська Борщагівка, Святопетрівське, Крюківщина, а у також у цих селах буде обмежено водопостачання із 22:00 10 лютого до 06:00 11 лютого.

Жителів Вишневого попередили про тимчасове відключення каналізації - зображення

Раніше повідомлялося, що частина Ірпеня залишилась без води. Причиною перебоїв з постачанням води стали аварії, які сталися одразу в кількох районах міста.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.