Буча

Юні зірки футболу. Бучанська команда “Ніка” здобула 1 місце на чемпіонаті з футзалу

Бучанська футбольна команда “Ніка”повернулася у рідне місто із кубком переможців. Протягом трьох місяців у Києві тривав чемпіонат з футзалу. Загалом у змаганнях брали участь 75 команд з усієї України. В результаті напруженої боротьби юні спортсмени з Бучі вибороли 1 місце. Також кращим бомбардиром став Марк Піроженко, а кращими гравцями- Денис Данилевич та Олексій Воротинцев. Попри свій юний вік спортсмени продемонстрували гідну підготовку та майстерність. Футбольна команда “Ніка”була заснована десять років тому. Перших гравців вивела на поле вчитель Бучанської загальноосвітньої школи № 4-Ніна Полякова. Відтоді її вихованці переможно виступають на міських, обласних та всеукраїнських турнірах.