Новини

Виживуть тільки споживачі сонячної енергії

Нинішні реалії українського бізнесу диктують усім жорсткі умови – change-or-die.  Це гасло – змінись або помри – вже котрий рік змушує українців поступово відмовлятись від батьківських переконань: «зелені тарифи» чи не зелені, аби витрачати менше

Виживуть тільки споживачі сонячної енергії - зображення

Та поки потужні геліостанції в Україні виборють право на життя у генеруючи потужностей, таких як ТЕЦ, які ще донедавна живилися за рахунок дешевих газу, мазуту та вугілля, малий та середній бізнес кожен рік щосили змінює реальність у менших масштабах. І пропонує портативні сонячні панелі для широкого вжитку.

Для чого зараз використовують портативні сонячні панелі

Латвійська компанія «Norfin», яка нині й постачає різноманітні поновлювані джерела енергії не тільки в Україну, але й по всьому світу, більше 20-ти років тому, як це завжди описується в історії успіху, починала з локального забезпечення зимовим одягом та взуттям мисливців, рибалок чи спортсменів. Тобто усіх зацікавлених суто чоловічими заняттями – випробувати себе на міцність, виживати та ще щось вполювати.

Аж поки не згадала, що у світі є багато любителів природи в інших країнах з менш суворим кліматом. Отож і довелося виходити на європейський ринок (а згодом і на світовий) та розширювати асортимент продукції до літнього екіпірування, туристичного спорядження взагалі й навіть портативних сонячних панелей https://norfin.com.ua/solar-panels/, здатних нині живити пересувні електростанції будь-де.

Виживуть тільки споживачі сонячної енергії - зображення

Різновиди сонячних панелей

Використання сучасних технологій робить наше існування легшим, бо  дозволяє бути автономним та незалежним де б ми не опинялися. Застосовування сонячних панелей дозволяє зарядити будь-які пристрої, а не тільки планшети, ноутбуки чи камери. З початком військових дій пересувні сонячні станції, наприклад, забезпечують як військових, так і цивільних у «польових умовах» найважливішими двома ресурсами – зв’язком та освітленням.

Нині існують три типи фотоелементів, які й класифікують сонячні панелі:

  • Тонкоплівкові

  • Монокристалічні

  • Полікристалічні.

Саме два останніх типи – монокристалічні (більшою мірою) та полікристалічні (у меншій) – використовують здатність кремнію перетворювати енергію світлового потоку в електроенергію з високим ККД –  до 20-23% (на сьогодні це найвищий рівень продуктивності).

Саме портативні елементи з монокристалічного кремнію екстракласу вагою до 6-7 кг у футлярі та пропонує компанія Norfin усім зацікавленим у власній автономії та резервному живленні.

Види панелей, які пропонує Norfin споживачам

EcoFlowSolarPanel постачаються з генерованою потужністю у 110W, 160W, 220W та 400W.  Усі сонячні панелі сумісні з більшістю сонячних генераторів, а завдяки об’єднанню між собою або ж з електростанцією здатні забезпечувати підвищену продуктивність за секунди від старту навіть у холодних та хмарних умовах.

Жоден пил, вітер чи вода не здатні погіршити їх міцну, цільну та безшовну конструкцію. І залежно від ваших цілей та завдань, можете комбінувати, з’єднувати та монтувати вказані панелі як заманеться задля найкращої ефективності перетворення сонячних променів у електроенергію. 

Виживуть тільки споживачі сонячної енергії - зображення

Перспективи сонячної енергетики у країні

Відновлювані джерела енергії – тренд останнього десятиліття. І Україна вже остаточно обрала шлях у напрямку чистої енергетики якомога далі від російських газу та нафти. Отже, портативні сонячні батареї повинні бути у кожного сучасного власника електронних пристроїв, оскільки це:

  1. безкоштовне та портативне джерело енергії будь-де;

  2. «зелена енергія» для екстрених випадків;

  3. економія грошей у майбутньому.

Життя у невизначених умовах диктують свої закони, наш світ міняється на очах.

І саме правильно визначені цілі та перспективи розвитку як бізнесу, так і окремих домогосподарств дають змогу вирахувати координати та прокласти новий маршрут до здобутків. Використання сонячних портативних модулів – один з факторів цього успіху.