Україна
Чемпіонат

В України 4 «золота» на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

У Москві українські спортсмени завоювали чотири золотих і по одній срібній та бронзовій медалі.

Нещодавно ми розповідали, що українка стала абсолютною чемпіонкою Європи з важкої атлетики у Москві.

Тепер  чемпіонами Європи стали Каміла Конотоп (до 55 кг), Аліна Марущак (до 81 кг) і Дмитро Чумак (до 109 кг). Також "срібло" виграла Анастасія Лисенко (понад 87 кг) і "бронзу" - Дмитро Вороновський (до 55 кг).

Про це свідчать результати турніру.

Друге місце у Болгарії - 3 "золота", 3 "срібла" та 1 "бронза. Третьою країною в медальному заліку опинилася Вірменія - 2 золотих медалі, 2 срібні та 4 бронзових.

Також у України в активі 17 малих подіумів (ривок, поштовх) - 10 золотих, 3 срібних і 4 бронзових.

Як повідомляв «Погляд», українка виграла «золото» чемпіонату Європи з важкої атлетики.

«Погляд» розповідав, що спортсменки з Київщини вибороли дві ліцензії на участь в Олімпійських іграх в Токіо.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.