Україна
Олімпійські види спорту

Україна здобула першу медаль на зимових Олімпійських іграх (ВІДЕО)

Олександр Абраменко виборов срібло зі фрістайлу.

У середу, 16 лютого, український майстер фрістайлу Олександр Абраменко став срібним призером зимових Олімпійських ігор у Пекіні. Ця нагорода стала першою в медальній скарбничці України на цих Іграх.

У фіналі український спортсмен виконав потрійне сальто з п'ятьма гвинтами, чим забезпечив собі другу сходинку на п’єдесталі.

За день до фіналу Олександр Абраменко запевнив, що на сьогоднішніх змаганнях має намір йти до кінця. Під час кваліфікаційного раунду наш майстер фрістайлу потрапив в топ-6 фіналістів.

До слова, це вже п’ята Олімпіада для Абраменка і друга нагорода такого рівня. На Олімпійських іграх у Пхьончхані він виборов золото. Український фристайліст також є володарем малого Кришталевого глобуса з лижної акробатики сезону 2015–16 та срібним призером чемпіонату світу 2019 року.

Нагадаємо, офіційне відкриття зимових Олімпійських ігор відбулося 4 лютого. А перше золото на Іграх у Пекіні виборола лижниця з Норвегії. В Іграх цього року розіграють на зимовій Олімпіаді 109 комплектів медалей.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.