Новини Київської області
Ірпінь

У календарній грі футбольного чемпіонату БОТГ ірпінці програли ФК “КАтаН” з рахунком 1:3

8 липня в Ірпені на центральному міському стадіоні “Чемпіон” у рамках ХII туру чемпіонату БОТГ пройшла футбольна зустріч між командами ФК “Ірпінь” та ФК “КАтаН”. На жаль, ірпінці програли з рахунком 1:3. Незважаючи на шалену спеку, гра розпочалася дуже активно. Це свідчило про те, що футболісти обох клубів були налаштовані лише на перемогу. Першими відзначилися гості, які забили пенальті. Згодом наші земляки, завдяки активізації гри, зрівняли рахунок — 1:1. Також у першому таймі суперники ірпінців втратили чудову нагоду вийти вперед — не реалізували одинадцятиметровий. Героєм цього епізоду став голкіпер, який врятував свої ворота від пропущеного м’яча. У другому таймі наші земляки знову пропустили гол. Через нервову гру арбітр активно роздавав “гірчичники” футболістам обох команд. А наприкінці гри навіть показав червону картку центральному захиснику ірпінців Дмитру Штиблику. Граючи у меншості, наша команда пропустила третій м’яч. У підсумку ФК “Ірпінь” поступився з рахунком 1:3. Сподіватимемося, що у наступному турі наші земляки покажуть більш конструктивну гру і досягнуть успіху на футбольному майданчику.