Бородянка

Три «золота» та два «срібла»: Пісківські пауерліфтери підкорили Чемпіонат України

Вихованці Пісківського Спортивного Центру вибороли одразу п’ять медалей на Чемпіонаті України з пауерліфтингу, який проходив з 20 по 22 квітня у м. Києв. Рудніченко Анастасія виборола перше місце, змагаючись в жимі лежачі у ваговій категорії до 56 кг, подолала штангу 45 кг. Клокун Руслан змагався у вправі станова тяга у ваговій категорії до 110 кг та, подолавши штангу 205 кг, також завоював золото. Тимошенко Руслан виборов перше місце у вправі станова тяга у ваговій категорії до 100 кг, подолавши штангу 280 кг. Срібні медалі отримали Філюк Ігор та Култишев Андрій. Ігор змагався у вправі станова тяга у ваговій категорії до 67 кг і подолав штангу 150 кг. Андрій – в жимі лежачі у ваговій категорії до 82.5 кг подолав штангу 155 кг і тим самим виконав норматив майстра спорту. На Чемпіонаті України з пауерліфтингу команда Пісківського Спортивного Центру була представлена у складі дев’яти чоловік. «Вважаю, що наша команда дуже добре виступила на змаганнях, але є ще над чим працювати. Чемпіонат був проведений на високому рівні всі залишилися задоволені і отримали чудовий багаж знань», – розповів тренер з пауерліфтингу Пісківського Спортивного Центру Тимошенко Руслан.