Обухів
Олімпійські види спорту

Обухівчанин здобув бронзу на Чемпіонаті України з боксу

Три спортсмени Київської обласної ШВСМ стали призерами Чемпіонату України з боксу у Чернівцях. Бронзу здобув обухівчанин Ельвін Алієв, який виступає за Бровари.

Чемпіонат України серед боксерів до 22 років триває з 8 по 14 лютого повідомляє Київська обласна ШВСМ. За результатами півфінальних поєдинків, що проходили 12 лютого, виокремилася трійка призерів, ще троє спортсменів Київщини вишли до фінальної частини змагань і 13 лютого виборюватимуть чемпіонські титули.

Бронзові призери Чемпіонату України серед боксерів до 22 років

Андрій Лопушенко у ваговій категорії 49 кг,

Марія Сєдая у ваговій категорії 69 кг

Ельвін Алієв у ваговій категорії 69 кг.

Ельвін Алієв фото Марина Кочкіна для ІА Погляд

Як «Погляд» вже раніше повідомляв Ельвін Алієв боксер з Обухова увійшов до національної збірної команди України. Перемога у фіналі чемпіонату України з боксу до 22 років дозволятиме першим номерам брати участь у чемпіонатах Європи, міжнародних та інших змаганнях. Перший тренер молодого обухівського спортсмена - Гейбат Касумов.

12 лютого на Чемпіонаті України з боксу переможцями в сутичках стали Алі Дагли (56кг) та Дмитро Ловчинський (+91кг). 13 лютого хлопці, а також Марія Ловчинська (+81кг), боротимуться за перемогу.

Також ми розповідали про спортсменку із Переяслава, яка стала чемпіонкою України зі штовхання ядра. 10-12 лютого 2021 року у місті Суми розпочався Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.